Jale BENGİLER
Strateji Yönetmeni
Markasimetri Reklam Ajansı
Özenli, özverili, analitik ve çözüm odaklı yaklaşımları nedeniyle Ece Danışmanlık'a teşekkür ederiz. Uzun yılların kazandırdığı deneyim, iş yapma biçimlerinde kendisini gösteriyor. Bu nedenledir ki, firmamız için kritik sayılabilecek pozisyonlardaki doğru adaylara kısa sürede ulaşıyor, bizim bakış açımızla değerlendirerek net bir bilgi akışıyla yönlendirme yapıyorlar. Personel temini konusunda iş yükümüz önemli oranda hafifledi.
Ahmet DEMİR
Genel Müdür
WinWin
ECE Danışmanlık Uzun yıllar farklı sektörlerden işbirliğimizi sürdürdüğümüz şirket yöneticisi, müşterilerinde uzun soluklu ve etkili katma değer yaratmayı başaran, alışılagelmişi takip etmek yerine her bir vakaya yeni çözümler üretebilen uzun yılların getirdiği birikim ve tecrübe ile çözüm ortağınız olarak çalışır.
Melike ÖZKAR
Human Resource Manager
H&M
Hızla büyümekte olan, iş temposu ve hacmi büyük bir uluslararası şirkette birlikte çalıştık. İnsan kaynakları departmanın tüm süreçlerinin (seçme yerleştirme, bordrolama, eğitim organizasyonu ve iş kanunu konularını) kurulup yönetilmesi, kaliteli hizmet sunumu, pratik ve çözüm odaklı çalışması hile ile birlikte çalıştığı şirketlere katma değer sağlar.
Beste Şirin PETEKÇİ
Human Resource Manager
C&A Turkey
Şirket kurucusu ile uzun yıllar aynı sektörde ve aynı bölümde, farklı firmalarda görev yaptık. Çalışma disiplini, zaman planlaması ve gizlilik ilkesine bağlılığı ile birleştirdiği engin tecrübesini kullanarak, yeni kurduğu işinde başarılı olacağına inancım sonsuz. Çözüm odaklı yaklaşımları, farklı bakış açıları, insan kaynakları süreçlerine hakimiyeti ile her zaman rahatlıkla danıştığım bir insan kaynakları profesyonelidir. Başarılar dilerim.
Sezai EREN
Managing Director
MANGO
ECE Danışmanlık Şirket yöneticisi ile Mango’nun Türkiye ye geldiği ilk yıllardan başlayarak 15 yıl boyunca birlikte çalıştık. Birlikte çalıştığımız süre içerisinde şirketin insan Kaynaklarının tüm süreçlerinin kurulup yönetilmesi, İşe alım, performans değerlendirme, Eğitimler, Satış Komisyon Hesapları, Bordolar, Yasal Bildirimler ve İş Kanunu konusunda tüm ekibe danışmanlık yapıp yönlendirmeği başarı ile yürütmüştür. Analatik düşünme ve çözüm üretme becerisi ile birlikte çalışacağı her firmaya değer katacağına inanıyorum.